СЛУЖЕН ПАРАСТОС У ЗАВРШЈУ

У Завршју код Лопара је служен парастос за погинуле борце из овог села у  прoтеклом одбрамбено-отаџбинском рату.
Парастос за 17 погинулих и 8 умрлих бораца из Завршја служио је протојереј-ставрофор Зоран Илић.
“Завршје је мало село које је се налазило на првој борбеној линији, дало је велику  жртву за Републику Српску, требамо се потрудити и локалне и Републичке власти да више учинимо да ово мало становника који живе овдје добију пристојније услове за живот”- рекао је Горан Тасовац, замјеник начелника општине Лопаре.
Цвијеће и вијенце су положили чланови породица погинулих бораца, представници борачке организације, замјеник начелника општине Лопаре Горан Тасовац, те одборници у Скупштини општине Лопаре др Желимир Нешковић, Михајло Ивановић и Митар Тојић.
Парастосу је присуствовао и секретар Скупштине општине Лопаре Давор Вићић, те  Мирко Николић Шеф одсјека у Одјељењу опште управе и мјештани Завршја.