Jul 18

СЛУЖЕН ПАРАСТОС ПОГИНУЛИМ БОРЦИМА ИЗ ЛАБУЦКЕ

У Храму Светог пророка Илије  на Заједницама код Лопара одржана је литургија коју је служио протојереј-ставрофор Неђо Зарић, а затим је у порти цркве служен парастос за погинуле борце отаџбинског рата из Лабуцке.
„Наша дужност и обавеза је да се сјећамо свих бораца чији су животи урезани у темеље Републике Српске, а данас се посебно подсјећамо на борце из села Лабуцка“, рекао је Радо Савић, начелник општине Лопаре.
Након парастоса вијенце и цвијеће су  положили чланови подродица погинуулих бораца, руководство Општинске борачке организације и начелник општине Лопаре са сарадницима.