СЛУЖЕН ПАРАСТОС НА ПАЊИКУ

Удружење ветерана “Гарда Пантери” и Општинска борачка организација Лопаре обиљежили су данас  три деценије од погибије команданта Бранка Пантелића Пантера, капетана Стевана Лазића и 14 бораца њихове бригаде у септембарској офанзиви муслиманских снага на Прибој и српска села 1992. године.
На Пањику, изнад Прибоја, у општини Лопаре, служен је парастос и откривена спомен-плоча Бранку Пантелићу Пантеру.
Цвијеће и вијенце положили су чланови породица погинулих, саборци, бројне делегације међу којима је била делегација Општинске борачке организације Лопаре и делегација општине Лопаре коју су сачињавали предсједник Скупштине општине Лопаре Миленко Ристић, замјеник начелника Горан Тасовац и директор Дома здравља Лопаре Желимир Нешковић.