May 23

Двадестпета годишњица Друге мајевичке бригаде

У недјељу 21. маја 2017. године обиљежена је двадесетпета годишњица формирања Друге мајевичке бригаде у Прибоју у организацији Општинске борачке орагнизације Лопаре. У храму „Рођења Пресвете Богородице“ служена је Св. Литургија, а након тога испред споменика погинулим борцима у Прибоју уприличен је парастос и полагање цвијећа и вијенаца. Скупу су се обратили предсједник предсједништва Општинске борачке организације Лопаре Ристо Радић, пуковник Друге мајевичке бригаде Перо Деспотовић и начелник општине Лопаре др Радо Савић.