May 23

Двадестчетврта годишњица Друге мајевичке бригаде

У недјељу 22. маја 2016. године обиљежена је двадесетчетврта годишњица формирања Друге мајевичке бригаде у Прибоју у организацији Општинске борачке орагнизације Лопаре. У храму „Рођења Пресвете Богородице“ служена је Св. Литургија, а након тога испред споменика погинулим борцима у Прибоју уприличен је парастос и полагање цвијећа и вијенаца. Поред Пере Деспотовића, пуковника Друге мајевичке бригаде и начелника општине Лопаре др Раде Савића скупу се обратио и предсједник Борачке организације Републике Српске, Миломир Савчић.