May 17

23. годишњица Друге мајевичке бригаде

У недјељу (17. маја 2015. године) обиљежена је двадесеттрећа годишњица формирања Друге мајевичке бригаде у Прибоју у организацији Општинске борачке орагнизације Лопаре. У храму „Рођења Пресвете Богородице“ служена је Св. Литургија, а након тога испред споменика погинулим борцима у Прибоју уприличен је парастос и полагање цвијећа и вијенаца. Поред предсједника предсједништва ОБО Лопаре, Ристе Радића, мајора Друге мајевичке бригаде, Радета Мијатовића и начелника општине Лопаре, Раде Савића скупу се обратио и потпредсједник скупштине Србије, Игор Бечић.